Друк
Категорія: Новини коледжу
Перегляди: 512

З приходом весни у нашому місті традиційно проводиться Двомісячник благоустрою, у рамках якого відбувається ціла низка природоохоронних заходів по озелененню та благоустрою міста а саме: «Відродження дендропарку «Олександрія» - справа спільна», «Чистий берег», «Острову «Дитинство» - нашу турботу» та інші. У цих акціях активну участь бере шкільна та студентська молодь міста.

11, 12 та 19 квітня 2018 року студенти 101 СР, 13 ПО(ф), 11 ПО(і), 23 ПО(ф) та 32 ПО(а) груп разом з викладачами Фастовець І. А., Андрусенко С. В., Савінчевою Л. П., Лобко Т. В., Куліш А. О., Овчаровою Н. А. узяли участь у акції «Відродження дендропарку «Олександрія» - справа спільна», прибравши значну частину території дендропарку «Олександрія» від сміття та сухого гілля. Завдяки сумлінній роботі вихованців нашого закладу, відвідувачі парку зможуть милуватися чистими, доглянутими алеями «Олександрії».

17 квітня 2018 року в місті відбулася щорічна міська молодіжна екологічна акція-конкурс – «Чистий берег» на краще впорядкування прибережної смуги річки Рось за участю студентів вищих навчальних закладів м. Білої Церкви. У цьому заході Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж представляли студенти 14 ПО(ін,а) та 12 ПО(а) груп. У ході акції студенти очистили від побутового сміття, гілок дерев та битого скла велику територію прибережної смуги в районі острова Дитинства. Працювали добросовісно, злагоджено, завзято під керівництвом викладачів фізичного виховання Куліш А. О., Овчарової Н. А.

Проведення таких заходів, на нашу думку, сприяє не лише екологічному вихованню молоді, а й виховує у студентів почуття колективізму, злагоди, взаємодопомоги, розвиває уміння самостійно та ефективно працювати.

 DSC2062  DSC2062  DSC2062  DSC2062
 DSC2062  DSC2062  DSC2062