З 02 по 06 липня 2018 року на території Вишгородського району (на березі Київського моря) відбулася літня наметова таборівка «Студмістечко» для лідерів та активістів студентського самоврядування ВНЗ I – ІV рівнів акредитації.

Організатори заходу: Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації спільно з Комунальним закладом Київської обласної ради «Київський обласний молодіжний центр».

Ініціатор – Київська обласна студентська рада.

Партнери – Українська асоціація студентів і Тренінговий центр «Yes».

Програмою заходу було передбачено інтерактивну рольову гру, під час якої були організовані навчальні тренінги з медіаграмотності, лідерства та командоутворення, реалізації заходів та змістовного дозвілля молоді, фандрайзингу, адвокації та захисту прав студентів.

Учасниками заходу також стали студенти КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» Бєлоусова Таміла, Новарчук Олександра (23 ПО(ф) група), Індик Анастасія (13 ПО(ф) група).

В рамках «Студмістечка» учасники отримали теоретичні знання та практичні навички для самореалізації i розвитку студентського самоврядування свого навчального закладу.

 DSC2062  DSC2062  DSC2062