20190116 15195208 квітня 2019 року в КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» відбулось засідання педагогічної ради «Діяльність педагогічного колективу щодо впровадження основних новацій Нової української школи в процесі підготовки та організації педагогічної практики студентів».

У доповіді завідувач навчально-виробничої педагогічної практики Мушинська Л. С. акцентувала увагу на сучасних вимогах щодо підготовки майбутніх фахівців освіти в коледжі до роботи в Новій українській школі.

Визначено нові напрями підготовки майбутнього учителя, здатного до застосування знань, умінь і навичок із циклу професійно-наукових дисциплін, що є теоретичною основою побудови змісту освітніх галузей, визначених Державним стандартом початкової освіти. Зокрема, 62 студенти успішно завершили онлайн-курс для учителів початкової школи на платформі EdEra, залучення 108 студентів-другокурсників до участі у семінарі-тренінгу «Скарбничка тренінгових активностей».

Досвідом упровадження нових підходів до формування фахових компетентностей майбутніх учителів початкової школи, впровадження педагогічних інновацій в освітню діяльність поділились Счастлива О. Д., викладач іноземних мов, Крутько І. М., викладач методики навчання математики, Кваша А. А. , викладач образотворчого мистецтва з методикою навчання, Міщенко Т. О., викладач основ педагогічної майстерності.

У засіданні педагогічної ради взяли участь і студенти 4-х курсів, які повернулись з переддипломної педагогічної практики. Майбутні педагоги поділились набутим досвідом та внесли ряд цікавих, креативних пропозицій, які увійшли до рішення педагогічної ради.

Також члени педагогічної ради ухвалили рішення про впровадження Кодексу академічної доброчесності з метою визначення загальних етичних принципів та правил поведінки всіх учасників освітнього процесу та розробку процедури розгляду питань щодо її порушення.

 

20190116 151952 20190116 151952 20190116 151952