PROMYS 2018

Дедлайн: щорічно навесні

Веб-сайт: http://www.promys.org/

Двомісячна літня навчальна програма зорієнтована на учнів старших класів, які хочуть поглибити свої знання та навички в математичних розрахунках.

Цей курс – хороша можливість займатися улюбленою науковою справою в колі однолітків, викладачів і консультантів. Школа проходить у Бостонському університеті у США та Оксфордському університеті, що у Великобританії. Організатори пропонують 10 стипендій для учнів Європи. Аби взяти участь у програмі, учневі має бути щонайменше 16 років і він повинен знати англійську на рівні, достатньому для математичних дискусій.

  

InterAction's 16th Annual Photo Contest

Дедлайн: 06.04.2018

Веб-сайт: interaction.org

One Grand Prize Winner will receive $1,000 USD and the Effective Assistance Photography Certificate. The winning photo will also be showcased at InterAction's 2018 Forum, June 12-14 in Washington, D.C.

Three Categories winners (best youth potential photo; best women's empowerment photo; best photo taken with a mobile phone) will receive $100 USD and have their photographs displayed on an online gallery at www.interaction.org.

 

Scholarship in Slovakia

Дедлайн: 15 квітня

Веб-сайт: https://scholarshipinslovakia.com/

Scholarship in Slovakia – це благодійний стипендійний проект, спрямований на українських студентів, які хочуть здобути освіту в Словаччині. 2018 року відбудеться 4 набір на програму. Якщо учасник хоче навчатися словацькою мовою, то він/вона дістає змогу пройти інтенсивний курс із словацької мови в межах партнерської програми Словацького технічного університету в Братиславі (тривалість – один рік).

 

Стипендіальна програма для внутрішньо переміщених осіб на здобуття стипендій на участь у програмі Європейського Форуму Альпбах

Дедлайн: 15.04.2018

Веб-сайт: alpbach.org

​​​​​​​Учасниками Стипендіальної програми можуть бути:

 • громадяни України;

 • особи віком від 18 до 30 років включно;

 • студенти, випускники, науковці, аспіранти, молоді спеціалісти, представники громадських організацій, які є внутрішньо переміщеними особами з Донецької, Луганської областей, Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, або досі проживають на цих територіях;

 • особи, які володіють англійською мовою, рівень якої має бути не нижче B2 (Upper Intermediate). Знання німецької, або іншої мови країни-члена Європейського союзу може вважатись перевагою, але не є обов’язковим.

 

Конкурс історичного оповідання «ProМинуле – 2018»

Дедлайн: 15.04.2018

Веб-сайт: facebook.com

Що писати?

 • Історичні оповідання, котрі раніше не були надруковані чи оприлюднені (зокрема через Інтернет).
 • Тема цьогорічного конкурсу: Українські визвольні змагання 1917-1921 рр.
 • Мова – українська.
 • Обсяг – 10-25 тис. друкованих знаків із пробілами.

Кому можна?

 • Взяти участь у конкурсі може будь-хто, незалежно від віку, громадянства та наявності чи відсутності попередніх публікацій.
 • Критеріями оцінювання текстів є високий художній рівень, оригінальність розкриття теми, дотримання жанрових вимог, відповідність хронологічним межам, історична достовірність деталей.

 

Міністерство молоді та спорту оголошує прийом заявок на участь у конкурсі на реалізацію проектів у рамках здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю

Дедлайн: 16.04.2018

Веб-сайт: dsmsu.gov.ua

На проведення конкурсу проектів цього року у Державному бюджеті України передбачено 3 млн. грн.

Хто може подавати заявку на участь у конкурсі?

Неприбуткові організації, які працюють з молоддю, зокрема:

 • інститути громадянського суспільства;
 • навчальні заклади;
 • комунальні установи.

Юридичні особи, зареєстровані в Україні подають заявки на участь у конкурсі до Міністерства молоді та спорту, керуючись інформацією, розміщеною на офіційному сайті Мінмолодьспорту.

Українські організації, які подають заявки на участь у конкурсі до Мінмолодьспорту, повинні мати партнерську організацію з Польщі та надати відомості про неї при подачі документів.

Подача документів на участь у конкурсі:

Пакет документів на участь у конкурсі повинен бути поданий до Мінмолодьспорту на офіційному бланку організації до 18:00 (за київським часом) 16 квітня 2018 року.

 

II Відкритий всеукраїнський студентсько-учнівський конкурс соціальних відеопроектів «Чесність починається з тебе»

Дедлайн: 22.04.2018

Веб-сайт: docs.google.com

Запрошуємо учнів та студентів закладів освіти України (шкіл, коледжів, технікумів, училищ, інститутів, університетів та ін.) долучитись до конкурсу, створивши соціальний відеоролик, який мотивуватиме до відповідального, чесного навчання, відображатиме важливість якісної освіти у сучасному суспільстві та неприпустимість толерування випадків недоброчесності (списування, плагіату, хабарництва, кумівства, використання службового становища для особистих цілей тощо) під час академічного процесу та у житті.

Детальні умови та положення проведення конкурсу ви можете знайти за посиланням:
http://www.saiup.org.ua/nashi-novyny/konkurs-proektiv-sotsialnoyi-videoreklamy-chesnist-pochynayetsya-z-tebe/

Конкурсні проекти соціальної відеореклами приймаються до 22 квітня 2018 року.
Усі проекти, що відповідають умовам конкурсу, оцінюватимуться членами конкурсної комісії.

Усі проекти, що відповідають умовам конкурсу, оцінюватимуться членами конкурсної комісії.

 

Teraz Wrocław

Дедлайн: для кожного ВНЗ індивідуально, старт подачі приблизно з 4 травня 2017 року

Веб-сайт: http://study-in-wroclaw.pl/ua/

Програма безкоштовно допомагає студентам вступити до польських вишів. Деякі з них пропонують абітурієнтам безкоштовне навчання (тим, які не мають Карти поляка). Термін подання документів кожен виш визначає самостійно. Твоїми перевагами будуть перемоги в олімпіадах і конкурсах.

 

Літературний конкурс "Міські легенди"

Дедлайн: 31.05.2018

Веб-сайт: litnet.com

Конкурс оповідань українською мовою "Міські легенди" проводиться літературною платформою Litnet за участю видавництва «Самміт-книга».

Серед фіналістів конкурсу будуть обранi  6-12 творiв для збірки, що буде опублікована у видавництві «Самміт-книга» (звісно, після укладення договору з авторами). За допомогою конкурсу ми шукаємо талановитих письменників для подальшого співробітництва. Конкурс стартує першого березня 2018 року і триватиме до 31 травня 2018 року. Переможців буде оголошено протягом серпня 2018 року. Вiдбір переможців буде проводитися протягом всього конкурсу, а не тільки після закінчення прийому текстів.

Нагорода переможцiв конкурсу

Гонорарна публікація в українському видавництві. Книга з вашим оповiданням на полицях магазинів.

Які твори приймаються на конкурс

Історія, описана у вашому конкурсному творі, має відбуватися в одному з українських міст. Персонажами оповiдання повинні бути наші сучасники, з якими трапляється щось незвичайне, містичне, лякаюче або просто дивовижне. Події відбуваються або у наші дні, або в недалекому минулому (максимум кінець 20-го століття)

На конкурс приймаються хоррор-оповiдання, проте присутність жахiв у вашому оповіданні не обов'язкова.

Розмір оповiдання від 15000 до 60000 знаків з пропусками за статистикою Word.

 

СТАНЬ СТУДЕНТОМ УКРАЇНСЬКОЇ АКАДЕМІЇ ЛІДЕРСТВА!

Дедлайн: 01.06.2018

Веб-сайт: ual.org.ua

Друже, привіт!

Розпочато набір випускників шкіл або спеціалізованих закладів середньої освіти, віком 16-18 років, на програму Української Академії Лідерства (УАЛ), яка розпочнеться у вересні 2018 року!

Українська Академія Лідерства (УАЛ) — це унікальна платформа, що гуртує навколо себе дивовижних українців.

Програма УАЛ дозволить тобі за 10 місяців отримати знання та досвід, який важко співставити навіть з роками в університеті. Ти зможеш розвинутись в суспільних науках liberal arts, зміцнитися фізично, отримати досвід командної роботи, проектного менеджменту та підприємництва.

 

Гранти для митців The Hopper Prize

Дедлайн: 15 травня

Веб-сайт: https://hopperprize.org/

The Hopper Prize – конкурс грантів та виставкова платформа, що пропонує серію індивідуальних грантів загальною сумою 5 000 $. У той час, коли багато джерел фінансування окремих артистів та художників зменшуються або скорочуються, Hopper Prize пропонує безпосередню фінансову допомогу. Організація надає 5 грантів щорічно. Переможців відбирають за якістю їхньої роботи. Конкурсантам потрібно подати заявку, сплатити вартість участі (4 роботи – 40 $, 8 робіт – 60 $, 15 робіт – 80 $) та завантажити свої роботи.

 

Competitive College Club

Дедлайн: наступний відбір почнеться у серпні-вересні 2018 року (для тих, хто планує вступати у 2019 році)

Веб-сайт: http://studway.com.ua/competitive-college-club

Це програма мережі EducationUSA, яка допомагає українським школярам і студентам вступити до американського університету. Фахівці безкоштовно допоможуть написати мотиваційного листа, підготуватися до інтерв’ю, зібрати необхідні документи. Важливо, що участь у програмі не гарантує вступу до ВНЗ. Тобі допоможуть, але вся відповідальність лежить на учасникові. 

 

FLEX

Дедлайн: початок відбору – щороку восени

Веб-сайт: http://studway.com.ua/flex/

Ти, напевно, багато чув про FLEX –програму для учнів загальноосвітніх шкіл. Була створена у далекому 1992 році й фінансується урядом США. Стипендія за цією програмою дає змогу навчатися в американській школі, жити у тамтешній сім’ї та подорожувати Штатами протягом року. Для цього ти повинен добре знати англійську (це важливий, але не головний критерій, зазначають організатори), пройти тестування та співбесіду. 

 

Міжнародна стипендія коледжу Conestoga

Дедлайн: щороку у лютому

Веб-сайт: https://international.conestogac.on.ca/

Стипендія канадського вишу, що запрошує студентів до себе на навчання. Ти можеш її отримати, якщо маєш відмінні оцінки в атестаті, а ще – всілякі позашкільні активності, волонтерство, участь у конкурсах. Є кілька видів стипендій – від 1 000 $ до 2 500 $.