Друк
Категорія: Психологічна служба
Перегляди: 4306

 

 

 Основні напрямки діяльності психологічної служби

 

Психологічна служба коледжу діє згідно наказу Міністерства освіти і науки України №127 від 03 травня 1999 року(Зі змінами згідно з наказом МОН №616 від 02.07.2009 року) «Про затвердження Положення про психологічну службу системи освіти України», керується в своїй роботі Положенням про психологічну службуами

Робота психологічної служби коледжу спрямована на вирішення конкретних проблем, з якими звертаються студенти, їхні батьки, викладачі та співробітники.

Головна мета психологічної служби – сприяння психологічному здоров’ю, освітнім інтересам та розкриттю індивідуальності особистості, яка соціалізується, а також корекція різного  роду труднощів у її розвитку. Основними напрямками психологічної служби в коледжі є:

Робота за будь-яким напрямком діяльності психологічної служби коледжу є ефективною за умови співпраці практичного психолога з педагогічним колективом, адміністрацією коледжу та спеціалістами різних соціальних служб, правових, медичних установ тощо. Така взаємодія дає змогу здійснювати інтегрований підхід до соціально-психологічного супроводу студентської молоді в сучасних умовах.