Команда дівчат з волейболу (тренер Ковальов В.М.),
переможець (І місце)
міських змаганнь з волейболу за програмою спортивних ігор
серед студентської молоді м. Білої Церкви, у складі:
Бараєва Діана, студентка 301 СР групи;
Мокрогуз Анастасія, студентка 23 ПО(ф) групи;
Скорба Аделіна, студентка 33 ПО(ф) групи;
Плоскань Анастасія, студентка 32 ПО(а) групи;
Зінченко Анна, студентка 22 ПО(а) групи;
Бондар Аміна, студентка 21 ПО(і) групи;
Баклицька Анна, студентка 22 ПО(а) групи
 Сосюк Ілля Сергійович,
студент 13 ПО(ф) рупи,
переможець (І місце)
у ІІІ Традиційному відкритому міжнародному турнірі з боксу
переможець (ІІІ місце)
у Чемпіонаті України з боксу серед юніорів 2003-2004 р.н.
переможець (ІІ місце)
у Чемпіонаті з боксу серед юніорів в Київській області
переможець (І місце)
у відкритому чемпіонаті м. Біла Церква з боксу
   
Семченко Микола,
студент 23 ПО(ф) групи
переможець (ІІ місце)
у Чемпіонаті Київської області з плавання
серед юніорів на дистанції 50 м батерфляєм;
переможець (ІІІ місце)
у Чемпіонаті Київської області з плавання
серед юніорів на дистанції 50 м брасом
 Музика Владислав,
студент 23 ПО(ф) групи,
переможець (І місце)  
Чемпіонату України з комбат самозахисту ІСО
у категорії 80 кг у розділі «Тайський бокс»
2018/2019 н.р.
 
переможець (І місце)
у Чемпіонаті України у ваговій категорії 80 кг в розділі тай-бокс,
у ваговій категорії 80 кг в розділі лоу-комбат
   
 Збірна команда дівчат з волейболу,
переможець (ІІІ місце)
у змаганнях І (обласного) етапу Спортивних ігор України
серед студентів коледжів з волейболу
2018/2019 н. р.
 Слуцький Максим,
студент 22 ПО(а) групи,
переможець (І місце)
велозаїзду "Крос-кантрі Гайок - осінь 2018"
2018/2019 н.р.
   
Збірна команда дівчат з волейболу,
переможець (ІІ місце)
міських спортивних ігор студентської молоді 
серед дівчат
Збірна команда дівчат з баскетболу,
переможець (ІІ місце) міських спортивних ігор
студентської молоді серед дівчат
   
   
Збірна команда дівчат та хлопців із тенісу,
переможець міських спортивних ігор
серед студентської молоді