DSC6289"...піклування про здоров’я - найважливіша робота вихователя. Від життєрадісності, бадьорості залежить духовне життя, світосприйняття, розумовий розвиток, віра у свої сили".

В. Сухомлинський

Повноцінний фізичний розвиток та здоров’я студентів коледжу - основа формування особистості. Вагомий вплив на зміцнення здоров’я здійснюють викладачі фізичного виховання КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж», систематично проводячи заняття фізичного виховання, рухливі ігри, спортивні ігри та використовуючи різноманітні форми роботи зі студентами. Так, цікаво та насичено 16 травня були проведені «Спартакіада коледжу» та спортивне свято "День здоров’я та цивільного захисту".

Мета заходу: спонукати студентів до здорового способу життя, розвиток та удосконалення фізичних якостей: координації рухів, спритності, гнучкості та швидкості; підняття емоційного тонусу студентів.

Підготували та провели спортивні заходи циклова комісія викладачів фізичного виховання, захисту Вітчизни (ДПЮ), БЖД та охорони праці за фінансової підтримки профспілкового комітету коледжу.

В програму «Спартакіади коледжу» увійшли спортивні змагання з легкої атлетики та змагання з волейболу серед академічних груп; в програмі спортивного свята "День здоров’я та цивільного захисту" були проведені конкурси «Командної емблеми та девізу», спортивної газети «Спорт – посол миру». Студенти коледжу з задоволенням прийняли участь у спортивних змаганнях «Медико-санітарної підготовки», «Комплексній естафеті», «Перетягування канату». Особливо всім присутнім запам’ятався фінальний конкурс програми «Дня здоров’я та цивільного захисту» - «Сніданок туриста та туристична пісня».

Спортивно-ігрова, конкурсна форма проведення та нетрадиційне обладнання, що використовували викладачі фізичного виховання дали змогу утримувати стійкий інтерес студентів протягом всіх заходів. 

Жоден з учасників не лишився без призів. А команди отримали призи переможців та грамоти і дипломи. Від спонсора спортивних змагань – фітнес-центру «Атлант-спорт» переможці змагань отримали подарунки: абонементи на безлімітне відвідування фітнес-центру протягом місяця (60 абонементів) та подарункові сертифікати (100 сертифікатів).

Ось так цікаво були проведені «Спартакіада коледжу» та спортивне свято «День здоров’я та цивільного захисту». Саме така робота з фізичного виховання створює умови для емоційно-психологічного благополуччя студентської молоді коледжу, тому що здійснює вплив на розвиток розуму, виховання характеру, сприяє засвоєнню знань та умінь.

 DSC6233  DSC6275  DSC6289  DSC6289  DSC6289
 DSC6275  DSC6275  DSC6275  DSC6275  DSC6275

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ БІЛЬШЕ ФОТОГРАФІЙ