DSC937723 серпня – День Державного Прапора України. Це свято з’явилося ще у 2004-му році. В цей день у містах і селах України проходять святкові заходи, обов’язковим елементом яких є урочисте підняття прапора. Відзначили День Прапора і в Білій Церкві. Члени колективу КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» взяли участь в урочистій церемонії підняття Державного прапора України  на площі  біля міської ради.

«Сьогодні ці кольори сонця і неба, моря і пшениці гордо піднімаються над нашими співвітчизниками… Наш прапор є символом змін у країні, які стають можливими завдяки тому, що ми почали по-іншому дивитися на Державу… Ми маємо бути гідними подвигу наших співвітчизників, котрі захищають країну..», - такими словами привітав мер Геннадій Дикий білоцерківчан із державним святом.

Державний прапор України - це наш історичний дух, наша совість і незламність, це – вічно жива пам’ять про героїчне минуле, це – гордість і слава сучасної країни. Тож нехай Державний Прапор сповнить нас  гордістю і впевненістю у своїх силах, надихне служити на благо України!

 DSC9381  DSC9387  DSC9390
     
 DSC9397  DSC9368  DSC9405