DSC9377Україно моя співуча,

Ніжна нене, колиска добра!

Я люблю твої древнії кручі,

Буйну зелень на схилах Дніпра.

Щороку, 24 серпня, наша країна, наш народ вже в котре святкує річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія українців – бути господарями на своїй прекрасній і чарівній землі. Майже тисячу років, з часів Київської Русі, українці прагнули вільно жити, сповідувати свої традиції та звичаї, не зазнаючи при цьому поневірянь та утисків. Історичні умови складалися так, що на українській землі панували більш згуртовані центральною владою народи-сусіди. Та попри все українці боролися за свою свободу.

Для багатьох українців День незалежності — довгоочікуване свято, яке кожен свідомий громадянин чекає з нетерпінням, адже цього дня згадуються щемливі моменти нелегкої української історії.

24 серпня викладачі КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» взяли участь у міських заходах з нагоди 26-ї річниці незалежності нашої держави: урочистому зібранні та покладанні квітів до пам’ятника Т. Г. Шевченка, святковій ході «Моя вишивана Україна» та прослухали молебен за Україну та український народ біля стендів з портретами Героїв.

З нагоди Дня незалежності нашої держави бажаємо всім міцного здоров’я, великого родинного щастя, миру, взаєморозуміння, злагоди та добробуту. Нехай кожен день вашого життя буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками, а ваші добрі справи примножать славу рідної України!