DSC9377

1 вересня 2017 року в КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» відбулися урочистості з нагоди початку нового 2017-2018 навчального року. На подвір’ї коледжу зібралась академічна спільнота та гості свята для проведення урочистої посвяти першокурсників у студенти Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу.

З початком нового навчального року привітав коледжанську родину директор, кандидат педагогічних наук Валерій Андрійович Ружицький.

До вітальних слів долучилася волонтер Корпусу миру США в Україні Меріел Васкез, куратор 12 ПО(а) групи Леонова Ольга Анатоліївна та студент випускної 402 зСП групи, відмінник навчання, митрополит Білоцерківський та Богуславський Августин.

Набір 2017 року, вже тридцять другий за ліком в історії коледжу, – рекордний за чисельністю за останні роки. Коледжанська родина поповнилася шістьма групами першого курсу. У церемонії посвяти в студенти взяли участь 166 студентів нового набору.

На святі прозвучали музичні композиції у виконанні студентів коледжу Слуцького Максима, Бойченка Андрія, Зварич Карини, Підкуйко Марини та студентського хору «Обрій».

Після урочистостей з нагоди початку нового навчального року відбулися перші заняття: «Україна на карті Європи», «Ми будуємо Україну – європейську демократичну країну», «Європейські цінності – основа демократичної України». Діалогом між студентами коледжу та викладачами стали спільні цінності – територіальна цілісність держави, модернізації країни та втілення стратегічних реформ для якісних змін і підвищення соціальних стандартів життя, бажання зберегти та примножити культурні надбання українського народу в контексті співдружності із європейськими країнами.

З вірою та надією на краще майбутнє 494 студенти Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу вітають усю громаду України із Днем знань!