DSC9377

16 вересня 2017 року – День народження нашого міста. Студенти КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» взяли активну участь у святкуванні 985 річниці Білої Церкви.

Навчальний заклад представив виставку студентських робіт коледжу спеціальності «Образотворче мистецтво». Картини, які є справжніми шедеврами, високо оцінили перехожі, серед яких були і діячі мистецтв.

Виготовити листівку, оздобити її петриківським розписом та ізониткою пропонували студенти 41 ОМ та 31 ОМ груп, які проводили майстер-класи для всіх бажаючих.

Родзинкою свята став виступ коледжанського хору, який, разом з керівником Андрєєвою А. П., виконав українські народні пісні для жителів міста та зібрав цілий натовп слухачів, котрі зацікавлено слухали та навіть робили замовлення улюблених пісень.

Хочеться відмітити, що були бажаючі, які хотіли більше дізнатися про коледж, умови навчання, тому студенти охоче розповідали про спеціальності, студентське життя у коледжі.

Ми ж, студенти коледжу, викладачі та адміністрація, бажаємо нашому славному місту добра Білій Церкві процвітання та благополуччя! З Днем міста!

Івахненко Олена