мова лого

Є в житті особливо божевільний і цікавий час – пора студентства, коли відкриваються блискучі перспективи, захоплюють нові знайомства.

Студентські роки – це, напевно, найвеселіші і діяльні часи в житті людини, роки звершень, закоханостей, поривів і розчарувань. Кожен день несе щось нове, незвичайне.

16 листопада студентська спільнота КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» святкувала Міжнародний день студента в РК «Каліпсо».

Ведучі Ковальчук Каріна та Бойченко Андрій створили неперевершену феєричну атмосферу свята, розпочавши програму репом! Уявляєте? Це підтвердження того, що  вчитель – це всебічно  розвинена особистіть.

Святково-розважальна програма була найрізноманітніша: студенти  Зварич Карина, Орленко Ліна, Лукашова Ліза, Підкуйко Марина та Бондар Єлизавета  привітали студентів музичними композиціями; енергійні студенти 101 СР групи, а також Потіха Анастасія, Кошмак Дар’я виконали для всіх присутніх танцювальні композиції. Відкриттям вечора став гімнастичний етюд у виконанні студентки 23 ПОф групи Дудки Оксани.  Завдяки студентам 31ОМ групи  ми «перенеслися» в студентські роки.

Ех, студентство. Гурт «Мальви» презентували свою нову  композицію "Changed to the rhythm”.

Всі учасники святкової програми нагороджувалися дипломами та солодкими призами.

Ну, а яке ж свято без розваг?! Студенти брали участь у конкурсах «Хто зверху», де наші тендітні дівчата змагалися з мужніми хлопцями в інтелектуальному батлі. У конкурсі «А тобі не слабо» наші студенти могли показати свою спортивну підготовку та обізнаність.

А які наші студенти ритмічні, активні та креативні!  Саме у танцювальному  батлі вони проявили себе, створивши неймовірні атмосферу свята.

Протягом усієї святкової програми лунали оплески, чувся сміх та відчувалося задоволення. Так як наші студенти суперенергійні, у них вистачило сил на дискотеку.

Думаю, саме святкування Міжнародного дня студента 2017 запам’ятається надовго.