DSC206205 грудня 2017 року в рамках декади педагогічної майстерності викладачів іноземних мов було проведено англомовну годину куратора академічної групи для студентів 32 ПО (а) групи на тему «ЄВРОПЕЙСЬКІ ЦІННОСТІ ТА СВОБОДИ» (викладач Жало О. А., волонтер Корпусу Миру США Маріель Вазкез).

Мета заходу – актуалізувати тематичну лексику, вдосконалювати мовні навички та мовленнєві вміння; формувати позитивне усвідомлене ставлення до європейських цінностей та свобод, розуміння їх особливостей, готовність до взаємопорозуміння, здатність жити та співпрацювати з представниками інших мов, культур; формувати у студентів уміння організації позитивної міжособистісної взаємодії, уміння критичного і творчого мислення, особистісних суджень, оцінок щодо різних стилів життя; сприяти формуванню професійної компетентності майбутніх фахівців освіти.

Захід проходив у формі англомовної гри, де студенти об’єднувалися в групи та змагалися між собою. У ході англомовного заходу студенти поглибили свої знання про історію європейського права, розширили вокабуляр, проявили креативність у створенні челенджів та вдало виконували завдання, які були представлені в настільній грі. Обговорення в групах дало студентам змогу краще засвоїти нові знання, проявити творчість у виконанні завдань та допомогло студентам сформулювати відповіді на запитання.

Член інформаційного сектору коледжу

Біда Анжеліка

мова лого мова лого мова лого мова лого
  мова лого мова лого