DSC2062

20 грудня 2017 року педагогічні працівники КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» Леонова О. А., Нечипоренко Л. В., Сокол С. І. взяли участь у семінарі-тренінгу «Формування інноваційного освітнього простору початкової школи в умовах реалізації Концепції «Нова Українська Школа». Захід відбувся на базі Щасливського навчально-виховного комплексу «ліцей-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Бориспільської районної ради Київської області з ініціативи Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та відділу освіти Бориспільської районної державної адміністрації.

Як відзначають учасники заходу, програма була насичена. Палка дискусія виникла у ході обговорення питання «Нова Українська Школа в контексті реформування загальної середньої освіти».

У рамках освітнього коучингу, який проходив під девізом «Дитина – найвища цінність», було представлено 3 освітні проекти: «На крилах успіху», «Росток», «Інтелект України».

Особлива увага приділена автономії вчителя, свободі його творчості та орієнтації на потреби учня. Було наголошено, що виховувати і навчати потрібно «вільну» людину, але для цього потрібна підготовка – створення модельних класів.

Викладачам коледжу, як керівникам педагогічної практики студентів, інформативними щодо нової методики проведення стали відвідані відкриті уроки з інтегрованих курсів «Я досліджую світ», «Мистецтво» у перших класах Щасливського НВК.

Представники коледжу відвідали  творчі студії (майстер-класи), де ознайомилися із досвідом роботи вчителів Київської області щодо нововведень.

Упровадження інновацій активно обговорили педагогічні працівники – учасники семінару-тренінгу в коледжі зі студентами та викладачами спеціальності 013 Початкова освіта.