DSC2062

6 лютого 2018 року студенти 101 СР групи (куратор Ж. О. Петраш) присвятили годину свого часу спілкуванню на тему, запропоновану бібліотекарями Т. Шелест і О. Виговською, «Посієш звичку – пожнеш характер. Посієш характер – пожнеш долю».

Під час виховного заходу відбулося активне групове обговорення теми саморозвитку та самовдосконалення особистості, розкриття власних пріоритетів і здібностей, уміння спілкування, плекання взаєморозуміння та взаємоповаги в студентському колективі. Зокрема, бібліотекарі запропонували студентам поміркувати над питаннями, об’єднаними в 5 модулів:

  1. Чи знаємо ми можливості людини?
  2. В пошуках сенсу життя.
  3. Як виховати волю та характер?
  4. Бережіть здоров’я змолоду.
  5. Людині бійся душу ошукать.

 Обговорення 4-го та 5-го модулів супроводжувалося електронними презентаціями, в яких висвітлювалася проблематика шкідливих звичок та сприйняття чужої думки. Також в ході виховного заходу Т. Шелест провела інтерактивну вправу, аби допомогти студентам виявити спільні риси характеру й спільні вподобання поміж своїх одногрупників та дійти висновку:  «Жодна людина не приходить у світ досконалою. Все її життя – постійний розвиток, пізнання, формування власного «Я». І хоча ми всі різні, у нас є спільна мета: пізнати світ, вчитися і товаришувати, бути щасливими!»

 DSC2062  DSC2062  DSC2062  DSC2062
 DSC2062  DSC2062  DSC2062