DSC2062

Напевне, в Україні не знайдеться жодної людини, яка у своєму житті хоча б раз не перегорнула сторінок «Кобзаря» Тараса Шевченка. Творчість цього поета можна не любити, можна критикувати, можна ставитися до неї із великою любов’ю… У будь-якому випадку байдужим вона не залишає нікого. У чому ж феномен нашого великого митця? Чому і сьогодні, майже через півтора століття після його смерті, твори, написані Великим Кобзарем, хвилюють, навчають, тривожать душі? Син кріпака, сирота змалку, талановитий юнак, що не має змоги розвинути свій талант художника… Про ці факти з життя Тараса Григоровича ми знаємо давно. Повторюємо їх як завчену раз і назавжди інформацію, анітрохи не замислюючися над їх справжньою сутністю: яку ж силу духу необхідно мати, щоб у таких умовах не зламатися, не збайдужіти душею, не зчерствіти серцем…

9 березня 2018 року Україна відзначатиме 204 роки від дня народження Тараса Шевченка. І викладачі, і студенти КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» не залишаються осторонь цієї події. Із метою вшанування Кобзаря на початку березня уже традиційно проводиться Шевченківський тиждень. І розпочався він участю студентів закладу в міському конкурсі читців поезій Тараса Шевченка «Кобзарева зоря». Вражаюче за своєю емоційністю читання уривку з поеми «Мар’яна-черниця» студенткою 12ПО(а) групи Іриною Кониш було визнане членами компетентного журі як найкраще у номінації «Студентська молодь». Приємно, що і ІІІ місце в цій номінації вибороли студенти 12 ПО(а) групи Шемчик Дарина, Гайне Анастасія та Ляшенко Анастасія з літературно- музичною композицією «Доля і думка».

Вітаємо переможців та висловлюємо подяку викладачу української мови і літератури Леоновій Ользі Анатоліївні за якісну підготовку учасників конкурсу. Так тримати!

 DSC2062  DSC2062  DSC2062  DSC2062