В Київській області з 26 лютого до 3 березня проходив тренінг за методикою Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця «Молодь як агенти змін».

В Україні такий тренінг відбувається вже вдруге. Його мета – підготовка молоді до проведення різного роду заходів, які спрямовані на пропаганду культури ненасилля та миру. Учасниками тренінгу були волонтери Донецької, Київської, Дніпропетровської, Запорізької та Харківської областей. Київську область представляли студенти нашого коледжу, а саме: Котлинська Вероніка, Нестеренко Назар, Крижановська Вероніка та Богданюк Христина.

Треніг проводив фахівець цієї сфери Farhan Sohail та випускниця нашого коледжу Кожедуб Марина, яка є молодіжним координатором Національного Комітету.

Програма є міжнародною і об’єднує молодь з усього світу. Тож заходи, які волонтери Товариства проводитимуть у нас, також проводяться в різних куточках світу. В Україні на сьогодні тільки 35 волонтерів здобули таку кваліфікацію.Заходи, які в подальшому будуть проводити волонтери , спрямовані на розвиток таких навичок, як: активне слухання, критичне мислення, емпатія, ненасильницьке спілкування, переговори, посередництво, внутрішня гармонія та психологічна стійкість.

Переглянути відео

 DSC2062  DSC2062  DSC2062  DSC2062