Art plays an important role in upbringing our emotions, tastes and feelings. It changes our views and outlooks and mood. It enriches our inner world and cultivate love for people and nature.

У рамках проведення декади педагогічної майстерності викладачів образотворчого мистецтва зі студентами 31 ОМ групи під керівництвом викладачів Козаченко В. Л. та Лук`яненко В. П. 14 березня 2018 року було проведено відкриту інтегровану годину спілкування за темою «Художники у суспільстві» з використанням англомовних форм роботи з метою реалізації проекту «5 хвилин англійською».

Протягом заняття студентами були підняті та обговорені такі питання:

- хто такий художник;

- який попит був на мистецтво у різні епохи;

- що дає людям образотворче мистецтво;

- як ставляться до українських художників за кордоном;

- яка заробітна плата художників у країнах великої сімки;

- чи дійсно істинне мистецтво це заробіток;

- як заробляють художники в Україні;

- як почати заробляти гроші художнику в Україні.

Оскільки головним питанням заходу все ж таки залишалося обговорення проблеми художника у нашому суспільстві, то члени творчого об`єднання допомогли змістовно проаналізувати поставлені запитання та дати відповіді на них. За допомогою цікавих форм роботи (віртуальної екскурсії, презентаційних слайдів) студенти мандрували сторінками минулого, які вже стали історією і дізналися, який попит на мистецтво був у різні часи.

Члени творчого об`єднання відзначили вклад викладачів мистецьких дисциплін коледжу Ружицького В. А., Козаченко В. Л., Шульги О. Т., Слуцької Н. О. в розвиток творчого потенціалу студентів. Результатом їхньої роботи стали прекрасні презентації та майстер-класи, підготовлені членами творчого об`єднання студентів 31ОМ групи.

Студентка Самсоненко Аліна презентувала вид мистецтва, що має назву «Digital Art» та провела майстер-клас «Створення ілюстрації за допомогою графічного планшета»; студентки Перехрестенко Олександра та Маслянчук Наталія презентували свої творчі роботи портретного жанру; Гладищук Роман та Мунзер Алі презентували творчі роботи з тату-мистецтва в стилі «Old School».

Наприкінці заняття звучали англомовні цитати видатних митців, які надихнули на створення нових шедеврів та продовження вивчення англійської мови для креативного розвитку та самореалізації студентів коледжу.

 DSC2062  DSC2062  DSC2062  DSC2062