19 березня 2018 року в Білій Церкві відбулось урочисте відкриття виставки-конкурсу робіт молодих майстрів традиційного декоративно-ужиткового мистецтва та народних промислів «Краса руками молодих".

На конкурс було подано 268 робіт від 187 молодих майстрів. На виставці представлені роботи з вишивки хрестиком та в’язання гачком, аплікації з тканин, ниток, батику, петриківського розпису, пластиліну, графіки, об’ємної паперопластики тощо.

Переможців виставки-конкурсу визначали та нагороджували відповідно до вікових категорій: від 11 до 13 років, від 14 до 16 років, від 17 до 19 років, від 20 до 35 років. Приємно, що у віковій категорії від 17 до 19 років перемогу (ІІ місце) здобув студент 21 СО(ом) групи Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу Мухін Олександр. Усі переможці та їх педагоги були нагороджені дипломами, подяками та цінними подарунками.

Радник міського голови Микола Антонюк відзначив, що техніки виконання робіт білоцерківських митців кожного року стають більш сучасними та довершеними.

«Саме ця виставка свідчить про те, що нинішня молодь – творча, красива, мисляча, світла, і завдяки цьому у нашої держави є всі переваги для того, щоб стати європейською країною, в якій би хотілося жити в майбутньому усім цим молодим людям», - сказав Микола Антонюк.

Виставка проходитиме до 1 квітня у приміщенні Білоцерківський краєзнавчого музею за адресою: пл. Соборна, 4. Вхід вільний.

 DSC2062  DSC2062  DSC2062  DSC2062  DSC2062