Навряд чи знайдеться людина, яка не посміхнеться, почувши назву «Шельменко-денщик». Ця класична комедія-водевіль протягом багатьох десятиліть не полишає сцени театрів. І цілком закономірно, адже ж тут присутні усі складові успіху: соковитість, яскравість характерів, хитромудра інтрига, що її плете бувалий в багатьох бувальцях Шельменко, прагнучи з`єднати закохану пару. А поруч наївно-комічні батьки — патріархальні поміщики Шпаки і, ясна річ, жених, що безнадійно залицяється. Усе це, помножене на кураж акторів Київського обласного академічного музично-драматичного театру ім. П. Саксаганського та багатобарвність театральних засобів, породжує веселе, дотепне дійство, на яке 28 березня 2018 року завітали студенти, викладачі та робітники Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу у рамках Дня театру. Упевнені, що комедія додала теплого весняного настрою цьому прохолодному березневому дню. 

Вистава була чудова, не схожа на попередню. Актори виклалися по максиму, і це все виглядало не награно, а ніби реальне життя. Емоції лише позитивні, чекаємо наступних вистав.

Жеребко Олександра, студентка 101 СР групи

Вистава була ціковою та кумедною! Найбільше сподобався кінець і головний герой!

Климчак Ірина, студентка 101 СР групи

Вистава цікава, хоч і не має особливо оригінального сюжету, але персонажі харизматичні, жарти смішні. Загалом сподобалось)

Самсоненко Аліна, студентка 31 ОМ групи

Вистава дуже крутезна. Актори, як завжди, на висоті. Передають емоції по - справжньому, повністю переживаючи роль, яку виконують. Комедія "Шельменко - денщик" підняла настрій в досить похмурий день і створила неймовірну атмосферу, яка захоплює і закликає відвідувати театр знову і знову. Театр ім. П.К. Саксаганського робить вагомий внесок в розвиток культури глядачів, які його відвідують. Змушує поміркувати над загальнолюдськими проблемами, які часто можна зустріти у звичайному житті.

Соколенко Катерина, студентка 301 СП групи

Дуже сподобалася вистава. Оригінальні костюми та декорації, приємна атмосфера. Вражає майстерність акторів. Безперечно ця вистава заслуговує тільки на шалені оплески та приємні відгуки.

Левчук Олександра, студентка 301 СП групи

Театр обожнюю, хочу, щоб ми частіше ходили, це дуже круто і цікаво,вистава сподобалась, актори грають, як завжди, талановито!❤️

 Однорог Аліна, студентка 43 ПО(а) групи

Вистава мені дуже сподобалася, я не ходила довгий час в театр. Сьогодні все було просто чудово. Актори грали неперевершено. Хоча було трішки помітно, що деякі з них втомлені, але це не завадило їм показати всю свою майстерність та проявити талант у неперевершеній акторській грі. Частіше б відвідувати такі місця...

Совенко Вікторія, студентка 43 ПО(а) групи

Актори Київського обласного театру імені П. К. Саксаганського, за доброю традицією, вже вкотре затвердили високий професійний рівень та дали змогу студентам та викладачам нашого коледжу насолодитися блискучим виконанням комедії Г. Квітки-Основ’яненка «Шельменко-денщик». Яскраві декорації, костюми та жива мова українського села ХІХ століття занурили нас в атмосферу тогочасної дійсності. Колоритні персонажі, легкість інтриг, дотепність ситуацій та реплік не дали глядачам засумувати. Відсутність відверто «позитивних» чи «негативних» персонажів тримала зал в напруженні протягом усієї вистави, актуальна і в наш час тема змусила задуматися над ницістю та обмеженістю інтересів деяких людей. Надзвичайна палітра емоцій раз за разом пробуджувала думки та спонукала до роздумів за переглянутим. Щойно актори завершили спектакль, зал вибухнув щедрими оваціями, що без зайвих слів описує враження від побаченого. На завершення лише хотілося б ще раз подякувати всім акторам за таку чудову нагоду долучитися до мистецтва слова та гри.

Гальчинська Вікторія, студентка 22 ПО(а) групи

Вистава дуже сподобалася, було цікаво дивитись, як грають герої, головний герой - неймовірний!

Запара Ярослава, студентка 11 СО(ом) групи  

 DSC2062  DSC2062  DSC2062  DSC2062  DSC2062  DSC2062