Великдень, Пасха, Христове Воскресіння - найочікуваніше світле весняне свято.

Для українців Великдень – це не тільки різнокольорові писанки і смачна паска. Це особливе свято, коли слідують традиціям і вірять у диво. Існує безліч повір’їв і застережень на Великдень. Дотримуючись їх, усе бажане здійснюється.

Отож, пам'ятаючи про це, 5 квітня у нашому коледжі почали святкувати свято Великодня. Щоб цей день закарбувався в пам'яті першокурсників, організаційний комітет провів неймовірний квест під назвою "Happy Easter". Головним генератором ідей та організатором квесту була Хіхлушко Дарина, студентка 12ПО(а). Її помічниками, які стояли на кожній із станцій, були: Валерія Білошицька, Сьомка Валерія, Коваль Наталія та, звичайно ж, голова студради коледжу Пустовіт Валерія.

Учасників квесту поділили на команди, кожна з яких мала свою назву та девіз. Будо досить цікаво, так як всі поринули в дитинство. Ви запитаєте що саме шукали учасники заходу?

Головними атрибутами великоднього столу є яйця-крашанки, паски і сирні паски. Яйце – символ життя і чудесного воскресіння. В іконописі воскреслий Ісус був оточений сяйвом, схожим за формою на яйце. Крашанкам приписують цілющі властивості.

Тому й не дивно, що учасники квесту шукали писанки. Кожна команда відшукувала на станціях свій орнамент писанки. Студенти бігали, сміялись, відгадували загадки, які були написані на кожній з писанок. У приміщенні панував настрій прийдешнього свята.

Наприкінці квесту оголосили переможців: почесне 1 місце зайняла 12ПО(а) група, 2 місце - 13 ПО(ф) група, 3 місце розділили між собою 11ПО(і) та 14 ПО(ін,а) групи. Вітаємо переможців!!!)

До речі, переможці отримали солодкі призи та грамоти, які вручали Валерія та Дарина.

Отже, в цей день вирувала неймовірна атмосфера, хто не прийшов, той, думаємо, пожалкував:)

 

Рубрика "Цікавинки до свята":

На Великдень повинна бути така сама погода, що й на Благовіщення.

Якщо на Великдень небо ясне та сонце грає — до багатого врожаю та теплого літа.

Якщо на другий день Великодня ясна погода — літо буде мокре, якщо хмарна — літо буде сухе.

Білошицька Валерія, студентка 12ПО(а) групи

 DSC2062  DSC2062  DSC2062