24 квітня 2018 року для студентів Білоцерківсьного гуманітарно-педагогічного коледжу пройшов тренінг за програмою «Молодь як агенти змін».

Спочатку присутні на практиці зрозуміли, як переговори в умовах співпраці та відповідні прийоми ведення діалогу можуть сприяти пом'якшенню жорсткої позиції, досягненню компромісу і консенсусу, задоволенню різних потреб зацікавлених сторін і запобігання ситуації, з якої немає виходу, щоб не допустити (потенційних) розбіжностей, напруженості та насильства, пом'якшити можливі наслідки спірних ситуацій або конструктивно реагувати на них. Студенти познайомилися з особливостями світогляду, мислення і поведінки, що характеризується прагненням наполягти на своїй позиції і готовністю до одностороннього компромісу, а потім проаналізували прийоми і методи, які можуть допомогти в досягненні консенсусу - взаємоприйнятних рішень, які задовольняли б усі сторони.

Ще одна вправа була дуже веселою та захоплюючою: учасники спочатку уважно вивчали фрукт, який згодом вони розпізнавали серед інших фруктів одного виду. Потім вони очищали цей фрукт і знову отримували завдання знайти його серед аналогічних. Учасники виявляли подібності та відмінності між своїми фруктами, а також обговорювали спільні та відмінні риси, притаманні різним людям. Цей захід допоміг зрозуміти на практиці, як здатність зосередитися на подібності і не підкреслювати відмінності допомагає людині навчитися сприймати оточуючих як рівних і сприяє встановленню емоційного контакту з ними.