Щороку 8 і 9 травня українці схиляють голову перед безсмертним подвигом воїнів-захисників нашої Батьківщини часів ІІ світової війни 1939-1945 років.

За офіційною статистикою, лише військові втрати України – 7 млн. осіб. Війна забрала понад 3, 9 млн життів мирних жителів країни, а 2, 4 млн юнаків і дівчат було вивезено на примусові роботи до Німеччини. На руїни й попелища перетворилися 714 міст і селищ міського типу, понад 28 тис. сіл.

Дорогою ціною заплатив український народ за участь у цій найстрашнішій за всю світову історію війні. І тому ніколи не зітреться з пам'яті людської, не піде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу - його битва, його перемога над нацистами.

У ці дні урочистої пам'яті Перемоги, яка ознаменувала торжество життя над смертю, розуму над божевіллям, гуманізму над варварством, в бібліотеці коледжу експонується книжкова виставка: «Нашу пам’ять обпалює вічний вогонь», на якій представлені кращі книги воєнної тематики. Матеріали розкривають історичну правду про трагічні дні війни, змальовують образи учасників воєнних дій.

Основна мета виставки – ознайомити користувачів із художніми й публіцистичними творами та історичними документами на тему другої світової війни, зацікавити новими виданнями та маловідомими фактами про події тих буремних років і згуртувати представників усіх поколінь віддати довічну шану і повагу всесвітньо-історичному подвигу захисників нашої Вітчизни.