Щорічно у другу неділю травня в багатьох європейських країнах, США, Канаді, Китаї, Японії, а також і в Україні відзначається одне з найбільш світлих і добрих свят — День матері.

Безумовно, День матері — це одне з найзворушливіших свят, тому що всі ми з дитинства і до своїх останніх днів несемо у своїй душі єдиний і неповторний образ — образ своєї мами, яка все зрозуміє, пробачить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити, незважаючи ні на що. Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. І невипадково — від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Щасливі діти ростуть у дружній родині й під опікою щасливої матері.

Уже традиційно кожного року це свято відзначають викладачі та працівники КВНЗ КОР “Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж”. Цьогоріч профспілка закладу організувала екскурсію до Національного ботанічного парку ім. Гришка, під час якої члени педколективу змогли насолодилися ароматами рідкісних ківтів, дізналися багато цікавого про різні види рослин, долучилися до столичного святкування Дня матері та зробили неймовірно красиві фото.

 DSC2062  DSC2062