Протягом минулого тижня студенти – випускники Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу пройшли сертифіковані курси з надання першої домедичної допомоги.

Правила надання першої допомоги — це прості і необхідні кожному знання, які допоможуть надати негайну допомогу постраждалим безпосередньо на місці події. Бувають ситуації, коли знання про першу медичну допомогу доводиться застосовувати самому потерпілому. За статистикою до 90% загиблих могли б залишитися в живих у разі надання своєчасної та кваліфікованої першої допомоги у перші хвилини після події.

Однак, у випадку неправильного надання першої долікарської допомоги Ви самі можете стати винуватцем трагедії, тому з впевненістю можна зазначити, що незнання навіть краще за неправильні знання. Саме сертифіковані курси з надання першої допомоги допомогли усунути як незнання, так і неправильні знання. Студенти відпрацювали практично всі алгоритми дій при надзвичайних ситуаціях та отримали сертифікат міжнародного зразка про проходження 6- годинного тренінгу з першої допомоги.

Бути освіченим та вміти все - це престижно та модно, але головне, щоб отримані знання в житті ніколи не знадобилися. 

 DSC2062  DSC2062  DSC2062  DSC2062