Питання формування особистих якостей і соціальної активності сучасного студента є надзвичайно важливим для організації освітнього процесу у будь-якому навчальному закладі, але особливої актуальності набуває у закладі, у якому готують майбутніх фахівців освіти. Студентський та викладацький колективи Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу вважають, що саме міжнародне співробітництво із закордонними громадськими організаціями, навчальними закладами є неодмінною умовою успішного розвитку навчального закладу, місія якого полягає у підготовці висококваліфікованого фахівця освіти, котрий займає активну життєву позицію і не залишається осторонь найболючіших проблем суспільства. Саме з цією метою волонтерами коледжу налагоджено тісну співпрацю з Данським та Американським Товариствами Червоного Хреста.

Тож 13 червня 2018 року Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж у Центрі психосоціальної підтримки, що діє на базі закладу, у черговий раз зустрічав гостей: делегата Датського Червоного Хреста, фахівця з психосоціальної підтримки Данії, менеджера з психосоціальної підтримки Національного комітету України, представника волонтерського підрозділу НКТЧХУ. Учасники зустрічі мали можливість не лише поділилися досвідом із надання психосоціальної підтримки, а й познайомити гостей із системою роботи Товариства Червоного Хреста України в Київській області. Приємно, що під час зустрічі було наголошено, що наші студенти, члени Білоцерківської міської організації Товариства Червоного Хреста України, є основою волонтерського руху не тільки на рівні міста, а й усієї області. Більшість координаторів Центру Волонтеріату – студенти Білоцерківського гуманітарно- педагогічного коледжу.

Щирі слова вдячності було висловлено директору коледжу Ружицькому Валерію Андрійовичу за підтримку волонтерського руху. Керівник закладу, у свою чергу, зазначив, що сподівається на подальшу співпрацю коледжу з громадськими організаціями Данії за такими напрямами:

1. Вивчення досвіду соціальної роботи молодіжних громадських організацій Данії з метою подальшого упровадження в Україні.

2. Обмін делегаціями з метою налагодження контактів.

3. Обмін досвідом підготовки щодо навчання та підвищення рівня соціальної активності студентської молоді.

4. Запрошення фахівців для проведення семінарів, круглих столів, майстер- класів щодо підвищення соціальної активності студентів навчального закладу.

5. Проходження партнерами курсів дистанційної освіти.

6. Організація презентацій програм подорожей, навчальних та ознайомлювальних візитів для студентів та викладачів коледжу.

7. Обмін публікаціями та результатами практичних досліджень.

8. Проведення відеоконференцій із данськими навчальними закладами, молодіжними громадськими організаціями тощо.

9. Участь в конкурсах на отримання стипендій для стажування у Данії.

10. Стажування студентів, викладачів коледжу в органах місцевого самоврядування та громадських організаціях Данії. Участь в літніх та зимових школах.

 DSC2062