Ні для кого не таємниця, що коледж у цьому році прощається з випускниками, яких можна назвати майбутніми зірками педагогіки. Скільки святкових програм вони підготували і провели, скільки незабутніх хвилин подарували своїм маленьким вихованцям під час уроків та виховних заходів, скільком дітям надали соціальну допомогу! І ось сьогодні, 23 червня 2018 року, відбулося справжнє свято для них – талановитих і розумних, веселих і кмітливих, працьовитих і завзятих, спортивних і небайдужих до чужої біди програма, приурочена врученню дипломів молодшого спеціаліста, «На крилах прощального вальсу».

Без сумніву, цей день став ключовим моментом у житті більшості присутніх у святковій залі: для батьків, які тільки починають усвідомлювати, що їхні діти виросли і саме сьогодні стоять біля порогу, за яким розпочинається доросле життя; для викладачів, які разом із батьками вели своїх вихованців у цей дорослий світ, і для винуватців сьогоднішнього свята – наших випускників. Із теплими напутніми словами до випускників звернулися директор коледжу Ружицький Валерій Андрійович та заступник директора з навчально-виховної роботи Хоренко Тетяна Олексіївна. З великої сцени прозвучали слова вдячності старостам випускних груп: Скачковій В., Коберник Т., Пустовіт В., Чепік Л., Капленко Д., Ковальчук К., Деркач О., Зварич К., Ємченко Е., Котлинській В., Соколенко К. Глибоку вдячність було висловлено батькам випускників за виховання дітей.

А справжнім апогеєм сьогоднішнього свята стало урочисте вручення дипломів молодшого спеціаліста цей рубікон подолали 115 випускників Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу, із них 43 студенти отримали дипломи із відзнакою. Вони – випускники заслужили це право бути справжніми зірками. Їхні імена назавжди увійдуть в історію коледжу. Та чи можливо б це було без наполегливої праці викладачів, які уміють запалювати зірки? Тому програма, підготовлена випускниками, була присвячена саме своїм наставникам, які ділилися зі своїми вихованцями не тільки знаннями, а й життєвим досвідом.

Справжньою окрасою свята стали виступи випускників: Зварич Карини, Косяка Ігоря та учасників хору «Обрій». Жоден із присутніх у святковій залі не залишився байдужим від краси та юності, які панували сьогодні на сцені, юності, що линула на крилах прощального вальсу.

Дорогі випускники, хто знає, як складеться ваше життя у майбутньому. Хтось, можливо, дійсно стане «зіркою», і ми пишатимемося тим, що знали вас і прохатимемо у «зірки» автограф. Але, як би не було, сподіваємося, що у «зірковому» чи у звичайному майбутньому ви завжди подумки будете повертатися до років навчання у Білоцерківському гуманітарно-педагогічному коледжі. Ми вас просто любимо)))))))))))))))

 DSC2062  DSC2062  DSC2062  DSC2062

 

Переглянути більше світлин >>>>>