DSC 0003«Ми - українці, і це звучить гордо.
Вивчи історію й мову свою!
Буде пишатись тобою Європа,
Буде вітати твою зорю.»

 

На початку нового навчального року в читальній залі біліботеки відкрилась книжкова виставка під назвою «Європа і Україна – ми разом одна родина».

З метою збагатити знання студентів коледжу цікавою інформацією про свою рідну державу як частину Європи, бібліотекарі Т. Шелест і О. Виговська відібрали для експозиції літературу, присвячену європейській тематиці як новому виміру українців.

Найкращі сучасні, якісно й щедро ілюстровані видання розповідають про багатовікову історію нашої країни, географічно розташованої в центрі Європи й тому нерозривно пов’язаної з історією європейських держав. А книги, присвячені культурно-мистецькій та духовній тематиці, акцентують увагу читача на тому, що Україна завжди була й залишається своєрідними культурним містком між Європою та Азією, носієм європейських цінностей і прагнень до свободи й демократії, миру й верховенства права, створення середовища поваги й турботи до кожного члена суспільства.

Книжкова виставка ще раз нагадує, що Європа починається не за кордоном, бо наша рідна земля, з її історією визвольної боротьби, мальовничою природою й талановитим народом – її невід’ємна частина. Тож маємо об’єднати всі наші зусилля, досягти високого професіоналізму й відповідальності на інтеграційному шляху європейського розвитку громадянського суспільства й ефективної ринкової економіки!