0101 листопада до міста Біла Церква завітала делегація Данського Товариства Червоного Хреста.

Візит відбувся у рамках реалізації проекту «Сприяння захисту, добробуту та соціальній згуртованості вразливих груп населення України», який впроваджується за фінансової підтримки Данського Червоного Хреста та реалізується упродовж 2018-2021 років на території 15 областей України.

На даний момент у Білій Церкві реалізується спільний проект, спрямований на забезпечення соціальної згуртованості та поліпшення психосоціального добробуту серед населення на територіях, постраждалих від конфлікту; підвищення організаційної спроможності і покращення процесу управління діяльності волонтерів. Діяльність проекту також полягає в наданні психосоціальної підтримки вимушено переміщеним громадянам, демобілізованим воїнам та членам їх сімей. Для таких осіб Товариством Червоного Хреста щомісяця проводяться 25-30 заходів: екскурсії, майстер-класи, групові заняття, організовується сімейний відпочинок, тематичні заняття для дітей та дорослих. Для волонтерів відбувається навчання з питань надання психосоціальної підтримки, вирішення конфліктів, адвокація тощо.

Основна діяльність волонтерів щодо реалізації цієї програми відбувається на базі КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж», у якому уже третій рік поспіль функціонує Центр психосоціальної підтримки.

Тож знайомство із Білою Церквою делегація Данського Товариства Червоного Хреста розпочала саме із нашого закладу. Гості завітали до нового приміщення Центру психосоціальної підтримки, що було облаштоване за сприяння директора коледжу Валерія Ружицького силами волонтерів та беніфіціарами Білоцерківської міської організації Товариства Червоного Хреста України. Гості познайомилися із діяльністю Центру волонтеріату, більшість напрямів якого координують студенти коледжу: Бєлоусова Таміла, Індик Настя, Даценко Артем, Клочан Валентина та Нестеренко Захар.

Представники Данського Червоного Хреста були вражені тими послугами, що надаються, наголосили на важливості впровадження проекту, також зауважили, що їм приємно бачити такий високий рівень реалізації програми у Білій Церкві силами небайдужої студентської молоді, висловили подяку директору коледжу Валерію Ружицькому за сприяння волонтерському рухові.

У заході взяли участь: директор коледжу Валерій Ружицький, заступник директора з виховної роботи Оксана Косяк, в.о. голови Білоцерківської міської організації Товариства Червоного Хреста України Володимир Мухін, віце-голова Білоцерківської міської організації Товариства Червоного Хреста України Галина Кожедуб, координатор роботи з молоддю, випускниця коледжу, Котлинська Вероніка, студенти коледжу – волонтери Товариства Червоного Хреста України.