018 грудня 2018 року Білошицька Валерія та Цибок Анна, студентки 22 ПО(а) групи, стали учасниками форуму «Повір у себе».

250 учасників з усієї України, яскраві жовтенькі жакети, запальний естрадно-духовий оркестр "Сувенір" (керівник Олександр Білошапка), безліч посмішок та бажання ставати кращими – смаковиті родзиночки цього заходу. А ще незвичайне місце проведення форуму – IZONE.

Креативне співтовариство, мета якого об'єднувати представників креативних індустрій – дизайнерів, програмістів і просто всіх, хто зацікавлений у творчому розвитку – це все про молодіжний форум "Повір у себе".

Із вступним словом виступили засновники  благодійного фонду "Повір у себе" Ірина та Віктор Іванчики. "Щастя не буває без радості. Бажаю відчути щирі, непідробні почуття", – радив Віктор. А Ірина закликала посміхатися кожні 2 хвилинки, адже 700 посмішок потрібно на день для щасливої людини.

Панельну дискусію "Щастя у пізнанні себе" проводили неймовірні лектори, які поставили за мету вмотивувати учасників форуму:

- Катерина Вольська запропонувала присвячувати один день на місяць плануванню. Перш за все, запитати себе про свої цілі, мотивацію та майбутні дії, і пообіцяла, що через деякий час ми помітимо, як сильно змінилося наше життя.

- Володимир Чупрін з точки зору психології пояснив, чому у кожного своє розуміння щастя.

- Катерина Акименко розповіла про цінність помилок у пошуках власного сенсу життя на власному прикладі, порадила не засмучуватися через помилки, вчитися, удосконалюватися і шукати власне "чому". "Сенс нашого життя – знати, для чого ми встаємо кожного ранку," – сказала Катерина, але при цьому зауважила, що не знати чого ти хочеш у 16, 25 років - нормально. Головне – кайфувати від життя тут і зараз!

Після лекторію учасників форуму поділили на групи для участі у воркшопах на тему "Інструменти щастя", особливо запам’ятався досвід Катерини Вольської та її поради щодо подолання ліні.

Не менш вражаючою була панельна дискусія "Моя формула щастя". Зі своєю формулою щастя ділилася відома телеведуча нічного випуску новин ТСН Юлія Бориско та люди, які досягли своєї мети і знають свою формулу щастя.

Протягом всього дня діяв Ярмарок можливостей, а зробити фото на згадку про цей незвичайний день учасники змогли біля тематичної фотозони.

Після такого дня повірити у себе легко! Не вірите? Приєднуйтеся до нас наступного разу)))

Білошицька Валерія, голова комітету організації дозвілля студради коледжу