20190116 151952До всього треба дотику душі –
Корінням – в землю, крилами – у небо.
Де вічний пошук, там нема межі,

Там вічний рух – життя потреба.

Саме цими рядками можна охарактеризувати життя, що вирує у стінах КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж», який уже близько 35 років успішно функціонує у славному місті над Россю – Білій Церкві. Безперечно, славою та гордістю закладу є студенти - еліта нашої нації, ініціативні, креативні, відповідальні і надзвичайно творчі, задля розвитку яких у коледжі створена мережа творчих об’єднань.

Безумовно, одним із кращих серед них є студентський хор «Обрій», ініціатором створення якого, незмінним очільником та диригентом є Аліна Андрєєва. Саме цей колектив зібрав 5 квітня 2019 року у Білоцерківському міському Будинку органної та камерної музики на звітний концерт «На крилах народної пісні» весь викладацький та студентський колективи коледжу. На гостину завітали й знані та поважні гості:

- Радзівілл Алла Анатоліївна – заступник директора з навчально-виховної роботи КЗ КОР «Центр творчості та юнацтва Київщини»;

- Нижник Ольга Вікторівна – завідувач організаційно-масовим відділом КЗ КОР «Центр творчості та юнацтва Київщини»;

- Клюєв Володимир Дмитрович – заслужений діяч культури України.

Святковий захід розпочав вітальним словом директор Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу Ружицький Валерій Андрійович.

А далі у залі панувала ЇЇ Величність Народна Пісня – лірична і жартівлива, родинно-побутова і героїчна…15 різнопланових українських пісень не залишили байдужою жодну людину, присутню на заході. А майстерне виконання пісенних творів «Туман яром», «Ой роде наш красний..» (солістка Ірина Казанцева), «Степом, степом..» (солістка Ірина Білобров), «Ой дуб, дуба» змусило залу вибухнути бурхливими оваціями.

Проведення мистецьких заходів такого формату не лише сприяє формуванню у студентської молоді гуманістичних, громадських і духовних орієнтирів, а й найкраще виховує шану до народної пісні як практичного втілення національних та загальнолюдських цінностей.