Короткострокові інтенсивні курси 
«Building on What We Have Learned and Moving Forward» (м. Київ)

 

pered novinami3-5 липня 2014 року викладач іноземної мови коледжу І.М. Кошинська брала участь у роботі короткострокових інтенсивних курсів «Building on What We Have Learned and Moving Forward» для викладачів англійської мови, яку організував Регіональний відділ з питань викладання англійської мови Посольства США.

Учасники курсів мали нагоду насолоджуватися аутентичною англійською мовою та спілкуванням з висококваліфікованими американськими і українськими фахівцями; обговорювати актуальні проблеми та завдання методики викладання англійської мови, як мови міжнародної комунікації в сучасних умовах розвитку українського суспільства, його інтеграції до Європейської спільноти,  що стоять перед педагогами країни та вимагають вирішення. Тренери зуміли зацікавити викладачів сучасними формами  проведення занять, тренінгів.

Заняття були змістовними, організовані на високому науково-методичному рівні, із використанням інтерактивних форм роботи.

Участь у подібних заходах є важливим аспектом підвищення кваліфікації викладачів і сприяє удосконаленню професійних знань та навичок.