Зорепадом летять роки у минуле, у віки… Але щороку приходить до нас весна, а з нею – Шевченківські свята. На початку березня у всьому світі вшановують пам'ять Великого Кобзаря, митця слова і пензля, легенди нашого народу.
Тарас Шевченко – велична постать історичного та літературного життя нашої рідної землі. Його справедливо називають великим українцем. Він наша історія. Шевченко був справжнім народним співцем, бо з дитинства знав страждання українського народу, адже сам їх пережив. Через усе життя проніс Великий Кобзар палку любові до рідної землі, до неньки-України, у своїх творах нагадував про минулу славу України і закликав до великої любові до Батьківщини.
Ім’я великого Кобзаря ми часто згадуємо і будемо згадувати, бо він подарував нам безцінний скарб. Цей скарб – його чудові твори, у яких струменить любов до Батьківщини та турбота про її майбутнє.
14 березня 2019 року у Білоцерківському гуманітарно-педагогічному коледжі відбувся брейн-ринг «Сторінками Великого Кобзаря», організований і проведений членами клубу «Ерудит» (керівник Лобко Т. В.). Захід допоміг учасникам, студентам І курсу, глибше зрозуміти Тарасові слова і дав можливість позмагатися у тому, хто ж є кращим шевченкознавцем. Конкурсні перегони складалися з 13 різнопланових цікавих завдань, виконавши які, студенти не лише розширили знання про життя і творчість Тараса Григоровича Шевченка, а й розвивали усне мовлення, вміння коментувати, робити висновки. У результаті конкурсних випробувань перемогу здобули студенти 12 ПО(а) групи. Усі учасники заходу були нагороджені сертифікатами.
Також у рамках проведеного заходу відбувся конкурс читців творів Тараса Григоровича Шевченка, під час якого були визначені переможці:
І місце – Коваленко Вікторія, студентка 13 ПО(ф) групи;
ІІ місце – Плигань Катерина, студентка 12 ПО(а) групи;
ІІІ місце – Возна Дар’я, студентка 11 ПО(і) групи та Атві Аміра, студентка 14 ПО(ф) групи.
Проведення зазначених заходів яскраво підтверджує той факт, що знати Шевченка – це модно!
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |