20190116 151952

15 травня 2019 року КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» гостинно зустрічав керівників фізичного виховання педагогічних закладів вищої освіти Центрального регіону України. Для участі у засіданні регіонального методичного об’єднання прибули представники семи закладів, які здійснюють підготовку молодших спеціалістів.

Гостей заходу з теплими та зворушливими побажаннями зустрічали викладачі та студенти на Платформі знайомства, де кожен бажаючий міг сфотографуватися біля тематичної фотозони.

З вітальним словом до учасників засідання звернувся директор коледжу Валерій Ружицький та презентував роботу щодо створення сучасного освітнього середовища в закладі.

Керівники фізичного виховання розпочали роботу у фокус-групі «Культура педагога в конфліктних ситуаціях», якою керувала викладач психолого-педагогічних дисциплін, викладач-методист Наталія Бодрик.

Освітяни з різних куточків України побували у майстерні викладача Надії Овчарової, яка вдало представила зі студентами 33 ПО(ф) групи фітнес як один із напрямів фізичного виховання.

У творчій лабораторії «Квест-технологія в освітньому процесі» завідувача навчально-методичного кабінету Олени Тимченко учасники заходу здійснювали самостійну пошукову та дослідницьку діяльність у ході виконання запропонованих завдань та ознайомилися із сутністю квест-технології.

Пробний урок з фізичної культури, підготувлений та проведений студенткою 33 ПО(ф) групи Анною Пергою з учнями 4-В класу БСШ І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивчення слов’янських мов (методист І. А. Фастовець), засвідчив готовність майбутніх фахівців до здійснення професійної діяльності в Новій українській школі.

Голова циклової комісії викладачів фізичного виховання, захисту Вітчизни, БЖД та охорони праці Ірина Фастовець ознайомила гостей із сучасним обладнанням фітнес-зали та особливостями проведення Дня здоров'я і цивільної оборони в коледжі.

З метою обміну досвідом, обговорення актуальних проблем був проведений коворкінг «Підготовка майбутнього вчителя до організації фізичного виховання молодших школярів в умовах Нової української школи», модераторами якого були Владислава Колосовська, кандидат педагогічних наук, викладач фізичного виховання, Сергій Романенко, голова регіонального методичного об’єднання керівників фізичного виховання.

До спільного обговорення були залучені студенти 42 ПО(а) групи Марія Бєсєдіна, Юлія Паустовська, Марія Рохманюк, студентка 43 ПО(а,і) групи Аліна Гойжа, які поділилися враженнями після проходження переддипломної практики.

Підсумовуючи роботу засідання, голова регіонального методичного об’єднання керівників фізичного вихованння педагогічних ЗВО акцентував увагу на завданнях підготовки майбутнього педагога до реалізації завдань фізкультурної освітньої галузі, адже фізичне виховання та збереження здоров’я – невід’ємні складові гармонійного розвитку особистості.

Переглянути більше фото

20190116 151952 20190116 151952 20190116 151952