20190116 151952

9 травня вважається Днем народження Європейського Союзу.  Саме в цей день 58 років тому міністр закордонних справ Франції Роберт Шуман представив усьому світові своє бачення майбутнього єдиної Європи – ключ до миру та добробуту на континенті в той час, коли люди ще не відійшли від травм минулої війни, а Європа вже стояла на порозі третьої світової війни. Цей день став символом нового початку, вільного та успішного шляху, мирної співпраці між суверенними націями, що ґрунтується на спільних цінностях та спільних інтересах, миру, солідарності, демократії, добробуту людей та верховенства права. Останні події в Україні яскраво довели, що прагнення до європейського рівня життя, європейських цінностей і стандартів визначило європейський вибір нашої країни.   

15 травня 2019 року в КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» був проведений фестиваль "Країнами Європи".  Це свято в черговий раз нагадало, що Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного українця. А проведення Дня Європи – це  хороша нагода більше дізнатися про унікальну культуру країн Європи. Захід розпочався з неймовірного флешмобу «Галопом по Європі», під час якого студенти за 3 хвилини вивчили рухи танців країн Європи. Учасники заходу продемонстрували:

  1. Плакат на тему «Символи та традиції європейської країни».
  2. Рекламу європейської країни «Галопом по Європі».
  3. Презентацію традиційної страви європейської країни.
  4. Народний танець/інтерактивну-гру/фотозону, властиву європейській країні.

У фестивалі взяло участь 16 академічних груп. Студенти закладу на своїх локаціях довели, що добре обізнані з культурою, звичаями, традиціями, трендами, кулінарією європейської країни, яку вони представляли. І більшість була здивована, коли, подорожуючи країнами, чула європейські мови.    

Кожна група старанно підготувалася, тому усі учасники були відзначені грамотами. Також студенти обирали країну-переможця в номінації «Глядацькі симпатії», перемогу в якій більшістю голосів було присуджено студентам 12 ПО(а) групи, котрі представили присутнім неймовірний народний танець Угорщини, що просто зачарував всіх; також з уст студентів лунала угорська мова, а ще "угорці" пригощали смачними традиційними стравами.

Свято вдалося на славу!  Організатори та учасники заходу дійшли висновку, що День Європи – це ще й спосіб приєднання до тих цінностей, яких дотримуються в країнах ЄС.

Білошицька Валерія, голова комітету організації дозвілля

Переглянути більше фото

20190116 151952 20190116 151952 20190116 151952