В освітніх закладах та установах триває карантин. Ми всі намагаємося зберегти своє здоров’я, а воно залежить від багатьох чинників. Сподіваємося, що подана інформація покращить ваш емоційний та психологічний стан. Студенти випускних курсів КЗВО КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж»  успішно завершили переддипломну педагогічну практику ще до початку епідеміологічної ситуації. Кожен мав можливість самоствердитись у майбутній професії. Загальний висновок більшості студентів: було нелегко, але сподобалося, особливо важко було залишати свої робочі місця, розлучатися з дітьми.

Наші студенти проходили переддипломну педагогічну практику в закладах загальної середньої освіти м. Білої Церкви, м. Сквири, смт. Володарки, смт. Рокитного, м. Узин. Особливою була практика в сільських школах Київської області, адже там навчалася більшість наших студентів, а тепер вони прийшли в рідні заклади в новій якості і в новій ролі.

Значна частина студентів-практикантів працювала за програмами Нової української школи, використовуючи інтерактивні, інформаційно-комунікаційні технології, проблемно-пошукові методи навчання та нестандартні форми проведення уроків.

Активно працювали на переддипломній практиці майбутні соціальні педагоги, які намагалися використовувати лише найсучасніші форми роботи аби зацікавити учнів середнього та старшого шкільного віку.

Хай ці студентські звіти  нагадають про  наповнені турботами, хвилюваннями, креативом та копіткою працею дні. Нагадають і посилять нашу віру в те, що ми багато знаємо, вміємо і  зможемо подолати труднощі для того, щоб жити, працювати і насолоджуватися плодами своєї праці.

Завідувачка навчально-виробничої практики Людмила Мушинська

Фотозвіт 41 ПО (і) групи

Фотозвіт 42 ПО (а) групи

Фотозвіт 43 ПО (ф) групи

Фотозвіт 301 СР групи