21.01.01

21.01.02

21.01.03

21.01.04

21.01.05 

20 січня 2015 року в КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» відбулася конкурсна програма «Адвокати дитинства» серед студентів спеціальності «Соціальна педагогіка».

Мета проведення Конкурсу: підвищення престижності професії соціального педагога.

Основні завдання:

  • сприяння творчій реалізації майбутніх випускників у професійній діяльності;
  • виявлення обдарованості та рівня сформованості професійних якостей соціальних педагогів;
  • поширення набутого досвіду студентів щодо упровадження в практику сучасних форм, методів і засобів соціально-педагогічної діяльності.

         Організаторами, відповідальними за проведення конкурсної програми були Маценко І.В. та Кошова Ю.В.

         У конкурсній програмі взяли участь студенти 301 СП та 302 СП груп.  А завітали на Конкурс студенти І курсу спеціальності «Соціальна педагогіка» та представники випускних груп інших спеціальностей.

         Конкурсна програма складалася з 5 етапів:

  • Візитка «Соціальний педагог - адвокат дитинства»;
  • Психолого-педагогічний бліц-турнір;
  • Соціально-психологічна просвіта;
  • Соціально-психологічна корекція;
  • Анімаційна діяльність соціального педагога.

Компетентне журі у складі:

-         Синякова В.Б., викладач психолого-педагогічних дисциплін, кандидат педагогічних наук, голова журі;

-         Мушинська Л.С., завідувач з навчально-виробничої практики;

-         Маценко І.В, викладач психолого-педагогічних дисциплін;

-         Бойко А.В, викладач психолого-педагогічних дисциплін;

-         Геращенко Ю., випускниця коледжу 2011 р. спеціальності «Соціальна педагогіка», соціальний педагог ЗОШ № 23 м. Білої Церкви,

визначили переможців у таких номінаціях:

  • «Креативна педагогіка» - студентка 301 СП групи Черненко Валентина;
  • «Знавець психолого-педагогічних наук» - студентка 302 СП групи Романюк Валентина;
  • «Вмілий соціальний педагог» - студентка 302 СП групи Рибак Тетяна;
  • «Організатор психологічної взаємодії» - студентка 301 СП групи Дідківська Руслана;
  • «Кращий аніматор» - студентка 301 СП групи Найда Яна.

А переможцями конкурсної програми стали студенти 302 СП групи.

21.01.06 21.01.07 21.01.08