21.01.09З 16 по 20 січня у Національному педагогічному університеті ім. М.П. Драгоманова відбувся авторський п’ятиденний семінар академіка Російської академії освіти, професора, доктора психологічних наук, іноземного члена Національної Академії Педагогічних Наук України, Почесного президента Міжнародного Центру Гуманної Педагогіки Шалви Олександровича Амонашвілі, участь у якому взяла соціальний педагог КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» А.О. Кравченко.

Цей семінар дав  унікальну можливість познайомитися з гуманною педагогікою з перших вуст. Майстер-класи, проведені з учнями київських шкіл, продемонстрували практичне втілення ідей Любові, Мудрості та Добра. У семінарі також взяв участь Паата Шалвович Амонашвілі – президент Міжнародного Центру Гуманної Педагогіки, керівник дитячої художньої студії «Басті-Бубу», науковий керівник дитячого садка «Басті- Бубу», співавтор концепції дошкільного виховання, письменник, Лицар Гуманної Педагогіки, який розповів про гуманно-особистісний підхід до дітей дошкільного віку в освітньому процесі.

Цей семінар не залишив байдужим нікого. Усе почуте від Ш.О. Амонашвілі проникає  глибоко в серце, змушує переосмислити своє життя та надихає на творчість.

 

 

 

21.01.11  21.01.12