13.02.0125.02.15 в КВНЗ КОР відбулося відкрите заняття гуртка «Across Cultures» на тему «Традиційний одяг різних країн світу».

Студенти продемонстрували навчальні проекти, за допомогою яких учасники долучилися до краси і вишуканості традиційного одягу народів різних країн світу.

Приємне враження залишили у глядачів студенти 32 ПОа групи, які підготували костюмоване шоу, що було зустрінуте шквалом аплодисментів.

Долучилися до свята і студенти спеціальностей «Образотворче мистецтво» та «Соціальна педагогіка» Товкан В., Корда Д., Булка Т., які презентували свої костюми.

Глибокі почуття патріотизму зворушили студентів та запрошених гостей під час прослуховування українських патріотичних пісень та демонстрації традиційних українських костюмів.

Найменший гість Закраснянський Д., який прийшов на свято з мамою, головою батьківського комітету студентів 22 ПОа групи, Закраснянською Л., подарував глядачам вірш про Україну, в якому звучала непереможна віра в краще майбутнє нашого народу.

Зі словом великої вдячності викладачам, студентам та батькам за участь у цьому заході звернулася до присутніх керівник гуртка Лук’яненко В.П., яка впевнена, що такі заходи це - вияв нашого глибокого патріотизму, віри і любові до України.

13.02.02