2.03.0228 лютого 2014 року в КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» відбувся День відкритих дверей. Виявився він досить багатолюдним. Цього дня гості, майбутні абітурієнти, які завітали до закладу, змогли познайомитися з умовами навчання та особливостями студентського життя в коледжі.Як показало анкетування, більшість гостей прийшли для того, щоб отримати для себе повну інформацію і в майбутньому здійснити заповітну мрію — стати студентом педагогічного коледжу.

Гостями коледжув цей день були не лише мешканці м. Білої Церкви та Білоцерківського  району, але й сусідніх районів.

Зустріч захопила всіх. Для всіх гостей були проведені екскурсії. Майбутні абітурієнти та їх рідні завітали у навчальні аудиторії, де змогли поспілкуватися зі студентами та викладачами, відвідали відкриті заняття гуртків «Графос» (презентація гурткової роботи на спеціальності «Образотворче мистецтво»), «Комп’ютерна графіка» (презентація гурткової роботи на спеціальності «Початкова освіта» (основи інформатики), клубу «Всесвіт» (презентація гурткової роботи на спеціальності «Початкова освіта» (англійська мова), побачили виступ агітбригади «Лідер», що презентувала волонтерську діяльність студентів коледжу, познайомилися з роботою органів студентського самоврядування, побували на виставці художніх робіт студентів та викладачів спеціальності «Образотворче мистецтво», ознайомилися з роботою бібліотеки та читальної зали. А завершився день зустріччю з адміністрацією закладу. Із вітальним словом до присутніх звернулася заступник  директора з навчально-виховної роботи Т.О. Хоренко, яка познайомила присутніх з особливостями навчально-виховного процесу та  перспективами розвитку навчального закладу. Студенти коледжу презентували присутнім свої таланти під час святкового концерту «Коледжанський розмай».

Від зустрічі задоволення отримали всі. У першу чергу, абітурієнти та їх рідні — вони мали змогу поспілкуватися з адміністрацією, студентами, викладачами і отримати інформацію, яка їх цікавила, а коледж? надію на те, що наступного року студентські лави поповняться освіченою, обдарованою молоддю, котра мріє працювати на освітянській ниві.

2.03.01 2.03.03 2.03.04 2.03.05