02.03.07Історичне краєзнавство - сходинка до пізнання студентами рідного краю, реалізації інтересів у вивченні навколишнього середовища та історико-культурного надбання України та світу, формування краєзнавчих знань, умінь і навичок. Саме тому у КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» організовано роботу гуртка «Історичне краєзнавство». Одним із найважливіших завдань гуртка є збір місцевих краєзнавчих матеріалів для подальшого використання їх в навчально-виховній роботі коледжу.

24 лютого 2015 року у рамках Місячника відкритих занять гуртків, клубів за інтересами та спортивних секцій було проведено відкрите заняття гуртка «Історичне краєзнавство» на тему «Музеологія Білоцерківщини».

Білоцерківщина – край, що має глибоке і давнє коріння, неповторний і мальовничий куточок Київщини. Студенти-члени гуртка дослідили музейну скарбницю та класичний ансамбль архітектурних споруд, що збереглися донині з давніх часів у Білій Церкві та районі, й представили свої роботи у вигляді презентацій.  Юні краєзнавці виявили вміння досліджувати культурні та історичні надбання рідного краю.

 

02.03.08 02.03.09