25.03.0124 березня 2015 року у Білоцерківському гуманітарно-педагогічному коледжі було проведено методичну панораму  «Соціальний педагог – адвокат дитячих душ» за підсумками переддипломної педагогічної практики студентів спеціальності «Соціальна педагогіка».

Переддипломна соціально-педагогічна практика є завершальним етапом практичної підготовки соціальних педагогів до самостійної  роботи. Вона дала змогу  поглибити, закріпити  теоретичні знання з усіх дисциплін та підібрати фактичний матеріал для виконання курсової роботи. Усі студенти спеціальності успішно оволоділи вміннями щодо забезпечення психолого-педагогічного супроводу дітей соціально незахищених категорій у співпраці із працівниками психологічної служби загальноосвітнього навчального закладу, набули навиків щодо планування, організації та проведення різних форм соціально-педагогічної діяльності при взаємодії з учасниками навчально-виховного процесу даного загальноосвітнього навчального закладу, провели соціально-педагогічні дослідження.

На заході були присутні студенти-практиканти 301 та 302 СП груп, керівники практики: Бодрик Н.В., Бойко А.В., Медвідь Л.В.- та студенти                     101 СП групи. Зі вступним словом виступила завідувач навчально-виробничої практики Мушинська Л.С., яка відзначила високий рівень професійних вмінь та навичок студентів-практикантів щодо реалізації функціональних та посадових обов’язків соціального педагога. Про це свідчать якісні показники успішності практикантів та подяки адміністрацій шкіл м. Білої Церкви та регіону. А студенти-випускники підготували інформаційні матеріали про специфіку роботи соціального педагога, презентувавши присутнім інноваційні технології, які використовували в практичній діяльності. Методична панорама відкрила нові горизонтиспівпраці студентів-випускників із тими, хто лише робить перші кроки у оволодінні азами професії соціального педагога.

DSC 0007 DSC 0009 DSC 0019 DSC 0015 DSC 0011 IMG 20150324 153620