12.05.0112 травня 2015 року в читальній залі бібліотеки проведена година спілкування, присвячена Дню матері, на яку завітали студенти 11 ОМ групи   та куратор Виноградова В. Г., студенти 42 ПО(а) групи, заступник директора з виховної роботи Косяк О. В. та бібліотекарі Шелест Т. Д. та Хархун  О. Л.

Книжкова виставка «Величаємо Вас, мамо!» та ікона Божої Матері, прибрана вишитим рушником супроводжували захід.

У вступному слові Віра Геннадіївна та Тетяна Дмитрівна сердечно привітали всіх із Днем матері, адже присутні зібралися, щоб поговорити про найдорожчу, найближчу людину, перед якою ми завжди в неоплаченому боргу – про маму та пригадати історію виникнення свята.

У виконанні студентка 11 ОМ групи Зварич Карини прозвучала пісня про маму «Мальви». А потім до душі доторкнулася ніжна і хвилююча поезія, присвячена найріднішій людині на світі у виконанні дочок і синів 11 ОМ групи.

Здавна так повелося, що в Україні завжди шанували матерів, які мали багато дітей.Раніше багатодітна мати була звичайним явищем на відміну від сьогодення, коли, з відомих причин, такі жінки є виключенням. Саме тому особливу повагу заслуговують сьогодні ті жінки, які в скрутний для нашого народу час наважились народити троє, четверо і більше дітей. Розмову  про виховання, традиції та сімейні свята з однією з таких жінок  Оксаною Леонідівною, яка працює бібліотекарем коледжу, вела Могилян Катя. Оксана Леонідівна розповіла присутнім притчу про мамину любов.

У справжню дискусію перетвориласяучасть у конкурсі «П’ять важких ситуацій», до якої запросив дівчат – майбутніх матерів Корда Дмитро.

“І скільки б нам не було років - 5 чи 50 - нам завжди потрібна мама, її ласка, погляд. І чим більше любові до мами, тим яснішим і радіснішим стає її життя. Борг перед мамою не можна виміряти, не можна віддати увесь. Намагайтеся відчувати серце матері. Бо вона у вас одна-єдина”, – такими словами завершив зустріч у читальній залі Гринюк Ярослав.

12.05.02 12.05.03 12.05.04 12.05.05