DSC1119У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника.

Останній дзвоник – це чудова традиція, тепле родинне свято, яке відбувається в кожному навчальному закладі. Цього навчального року воно стало особливим для 173 випускників спеціальностей «Початкова освіта», «Образотворче мистецтво» та «Соціальна педагогіка» комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж», адже після складання семестрових та державних іспитів вони вирушають у самостійне життя. Тому під час свята випускники перегорнули сторінки студентського життя, пригадавши навчальні дисципліни, які викладалися у закладі, та кожного викладача. Проникливо та зворушливо зі сцени кінотеатру ім. О. Довженка, де 29 травня 2015 року проходив захід, звучали із вуст студентів слова вдячності адміністрації, викладачам, працівникам закладу, батькам.  А в.о. директора коледжу В.А. Ружицький у своєму  виступові підвів підсумки навчального року, відзначивши високі досягнення студентів і у навчанні, і у спорті, і науковій діяльності, та висловив  сподівання на майбутні звершення студентської молоді, котра  примножуватиме могутність України чесною та наполегливою працею, на те, що цей буремний для нашої держави рік, який став випробуванням для єдності української нації, стане початком нової України - держави, яку будуватиме наша молодь на засадах європейського демократичного суспільства. Із добрим напутнім словом до випускників звернулася і заступник директора з навчально-виховної роботи Хоренко Т.О. Приємним сюрпризом для всіх присутніх став виступ Крякової Я.А., мами студентки 31 ПОі групи Крякової Валерії, яка вручила подяку від Ради матерів та дружин учасників АТО викладачам та студентам нашого закладу за небайдужість, патріотизм, високу громадянську позицію та підтримку учасників АТО.

Гіркота розлуки і спалах надії, сподівання на зустріч і мільйон мрій наповнювали  серця випускників, батьків і викладачів, які  протягом трьох-чотирьох років дарували свою мудрість, турботу, любов. Але ж який Останній дзвінок без прощального вальсу? Цього року фантазія випускників вибухнула професійною постановкою танцю. А ще свято запам’яталося піснею «Збережи любов» у виконанні Пузько Анастасії, Лазоренко Анастасії, Нестеренко Олександри, Калашник Вероніки, виступами студентського хору з піснями «Україна» та «Гімн коледжу», музично-танцювальною композицією «Посіяла мати», творчий задум якої реалізували дівочий гурт «Мальви» та студенти 34 Поф групи, сольним виступом Нестеренко Олександри та майстерною грою на саксофоні Скрипки Наталії, роликом «Актуальний репортаж» від студентів 43 ПОа групи.  Ще одним акордом свята стало музичне вітання кураторам академічних груп від хлопців-випускників.

Тож у добру путь, дорогі випускники! Нехай дорога в незвідане майбутнє стелиться широким рушником, вишитим любов’ю ваших рідних. Щасти вам в усьому!

 DSC1243  DSC1253


Переглянути всі фото>>>>>