20150826 114640Здоровий образ життя ? невід'ємна частина існування у сучасному світі. Люди все більше і більше усвідомлюють важливість збереження свого здоров'я. У наш час тютюнопаління являється однією з тих речей, яка вкрай негативно впливає на наше здоров'я. За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я 90% смертей від раку легенів, 75% - від хронічного бронхіту і 25% - від ішемічної хвороби серця обумовлені палінням. Щорічно в третій четвер листопада в більшості країн світу відзначається Міжнародний день відмови від паління. По всій планеті проводять акції, спрямовані на боротьбу з цією звичкою. Наш навчальний заклад теж не відстає від цієї тенденції, тож 19 листопада 2015 року у КВНЗ КОР "Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж" пройшла акція «Міняю цигарку на цукерку». Члени соціальної служби коледжу розказали більше про цей захід:

- Хто був ініціатором даної акції?

- Конкретного ініціатора не було. Акція проведена згідно з планом роботи соціального сектору на цей навчальний рік.

- Яка мета цієї акції?

- Ми вирішили запропонувати нашим студентам та деяким викладачам альтернативну заміну тютюну у вигляді солодощів

- Акція проводиться вже не перший раз і багато людей про неї знає. Чи студенти стали активніше залучатись до цього?

- На жаль, навпаки: більшість скаржиться на подорожчання цигарок і неохоче розлучаються з ними, та ми намагалися знайти індивідуальний підхід до кожного курця, щоб долучити їх до акції.

- Чи багато цукерок ви сьогодні роздали?

- За сьогодні ми роздали справжню скриню солодощів.

- Що ви потім робите з отриманими цигарками?

- Усі вилучені за день цигарки підлягають утилізації.

Сподіваємося, що студенти нашого навчального закладу і надалі будуть відмовлятись від цигарок, але вже Із власної ініціативи.