DSC531501 лютого 2016 року відбулася студентська практична конференція «Мій край у культурно-історичних розвідках», мета якої - на прикладі історичних фактів показати якою ціною далась перемога над німецькими загарбниками у м. Біла Церква; виховувати у студентської молоді почуття патріотизму та національної свідомості.

На конференції були розкриті наступні питання:

- «Нацистський геноцид євреїв у Білій Церкві» (Завируха О., студентка 101 СП групи);

- «Герої Радянського Союзу – наші земляки»:

- «Геннадій Коротков»  (Соколенко К., студентка 101 СП групи);

- «Людмила Павлюченко» (Котлинська В., студентка 101 СП групи);

- «Визволення Білої Церкви від нацистських загарбників. Перший вісник перемоги» (Левчук О., студентка 101 СП групи);

- «Події Великої Вітчизняної війни в пам’ятних знаках Білої Церкви» (Василенко О., студентка 101 СП групи).

Організаторами практичної конференції стали викладачі циклової комісії суспільних дисциплін Молокова Н. О. та Донченко Ю.В.

Учасники конференції та присутні гості – заступник директора з виховної роботи Косяк О.В., завідувач навчально-виробничої практики Мушинська Л. С., студенти 101 СП групи – поглибили знання про Велику Вітчизняну війну на теренах Білої Церкви. Історичні факти, фотографії, фрагменти документальних фільмів та художнього фільму «Нескорена» в черговий раз нагадали присутнім, якою дорогою ціною заплатили наші земляки за перемогу у Великій Вітчизняній війні.

Лейтмотивом усього заходу стала думка про те, що, щоб не повторювати помилок минулого, треба знати історію свого народу. А якщо виникне потреба, то слід, не задумуючися, віддати свої сили задля того, щоб твою Батьківщину не підкорили і не поставили на коліна.

 DSC5311      DSC5314      DSC5327