SAM 803010 лютого 2016 року відбулася година спілкування на тему «Людина починається з добра» для студентів 21 ОМ групи під керівництвом Виноградової В. Г. та працівників бібліотеки Шелест Т. Д. і Виговської О. А. Захід супроводжувала книжкова виставка «Педагогіка добра».

Милосердя і доброта – це ніби два крила, на яких тримається людство. Ще з давніх часів такі прекрасні стосунки, в основі яких започатковані моральні святині та істини, були в традиціях нашого українського народу. Народна мудрість закарбувала моральні цінності українства в прислів’ях і приказках, які пригадали студенти під час заходу. Також вони назвали такі людські якості, які можна вважати теплими сонячними промінчиками доброти і яких так часто не вистачає нам.

Пошукова робота з тлумачним словником дала можливість студентам розширити значення слів «добрий» і «милосердний», а перлини Євангельської мудрості було розкрито під час читання окремих розділів Біблії. Чарівної романтичності, душевного тепла спілкуванню надала запалена свічечка.

Куратор 21 ОМ групи, Віра Геннадіївна, розповіла про волонтерський рух  у нашій країні. Вона закликала присутніх бути добрими не лише на словах, а й на ділі, оскільки справжня доброта базується на наших добрих думках, висловлюється приємними для інших людей словами й реалізується в добрих справах. Яскравим прикладом добра є справа волонтера, Григор’єва Сергія Володимировича, голови батьківського комітету 21 ОМ групи.

«Добро повинне бути дієвим. Воно любить конкретні справи. Тож керуйтеся в житті правилом: «Якнайменше красивих слів, якнайбільше красивих справ,» - такими словами закінчили годину спілкування організатори заходу.

 

SAM 8037       SAM 8031