DSC579625 лютого 2016 року було проведено відкриту годину куратора академічної групи Жало О. А. англійською мовою для студентів 12 ПО (а) групи спеціальності 5.01010201 Початкова освіта спеціалізація англійська мова на тему «Пам’яті Небесної сотні. Герої не вмирають».

Відкрита година куратора пройшла у формі відеопрезентації з елементами обговорення. Мета заходу – вшанувати пам’ять героїв Небесної сотні, прищеплювати любов до Батьківщини, виховувати патріотичну свідомість, розвивати бажання стати гідними громадянами України; поглибити знання студентів про складники патріотизму; сформувати в студентів уявлення про способи вияву патріотичної позиції; сприяти зацікавленості і бажанню виявляти патріотичні якості в повсякденному житті; розвивати інтерес до іншомовного спілкування, розширювати його предметний зміст, надати студентам можливість виходу за рамки свого контексту діяльності; формувати у студентів почуття самосвідомості, уміння встановлювати контакти, взаємодіяти, співпрацювати.

У ході англомовного заходу студенти поглибили свої знання про історичні події Революції Гідності (співвіднесення дат та подій). Обговорення переглянутого відеозвернення учасниці тих буремних подій дозволило співпережити ті почуття і емоції, які панували на Майдані два роки тому. Опрацювання тематичної лексики супроводжувалось інформаційним читанням про Героїв Небесної сотні та повідомленням, підготовленим студенткою групи Рохманюк М. В., про М. Жизнєвського, жителя Білої Церкви, патріота, який одним з перших віддав своє життя, змінивши хід новітньої України та давши нам шанс на краще майбутнє. Обговорення складових патріотизму засобами опрацювання коротких текстів, поезій, пісень, прослуховування та перегляду відео дозволили зробити висновок, що подвиг Небесної сотні надихнув сотні тисяч українців боротися за європейський вибір України, а потім проти російської агресії. Україна буде жити в мирі, розвиватися, рухатися в бік Європи. Це станеться також і завдяки нашим ангелам-хранителям: Героям Небесної сотні, які віддали життя за Україну.  

 Слава Героям! Герої не вмирають! Вони завжди будуть жити в нашій пам’яті.  

 DSC5790              DSC5791