DSC6037Масляна − це світле, веселе свято, яке здавна об'єднувало міста і села, наповнювало людей радістю, допомагало прощатися з зимою і вітати весну. Це давній український звичай символізує проводи зими та зустріч із весною. А весна – то надія на краще майбутнє, це сподівання на те, що в Україні нарешті запанує мир, злагода та добробут. Сьогодні наші традиції, наша історія − це те, що допоможе пройти через складнощі, зміцнити, виростити національну ідею.

Тож 10 березня 2016 року у КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» на подвір’ї закладу відбувся благодійний ярмарок із елементами інсценізації «Щедра Масляна». Святкове дійство із народними веснянками, танцями, хороводами, дотепними жартами та приказками усім присутнім подарували вихованці студентського хору «Обрій» та дівочого гурту «Мальви» під керівництвом талановитого керівника А. П. Андрєєвої.  А ще подвір’я коледжу наповнилося ароматом традиційних для Масляної смаколиків: різноманітних млинців, вареників, зразів, дерунів, пирогів, − які приготували на свято вихованці закладу та їх батьки.

Зібраними під час заходу коштами, а це 2770 гривень, студенти вирішили підтримати викладачів коледжу, які потребують лікування.

 DSC6043    DSC6020    DSC6064

 

Переглянути більше фото>>>>>