DSC634112 березня 2016 року в КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» відбувся День відкритих дверей. Виявився він досить багатолюдним. Цього дня гості, майбутні абітурієнти, які завітали до закладу, змогли познайомитися з умовами навчання та особливостями студентського життя в коледжі. Як показало анкетування, більшість гостей прийшли для того, щоб отримати для себе повну інформацію і в майбутньому здійснити заповітну мрію — стати студентом педагогічного коледжу.

Гостями коледжу в цей день були не лише мешканці м. Білої Церкви та Білоцерківського району, але й сусідніх регіонів: Рокитнянського, Васильківського, Сквирського, Макарівського, Таращанського, Миронівського районів.

Зустріч захопила всіх. Для гостей були проведені екскурсії. Майбутні абітурієнти та їх рідні завітали у навчальні аудиторії, де змогли поспілкуватися зі студентами та викладачами, відвідали відкриті заняття спортивної секції із фітнесу (керівник А. О. Куліш), гуртків «Графос» (керівник В. Л. Козаченко) - презентація гурткової роботи на спеціальності «Образотворче мистецтво», «Комп’ютерна графіка» (керівник Ю. А. Парфенова) - презентація гурткової роботи на спеціальності «Початкова освіта» (основи інформатики), клубу спілкування англійською мовою «Всесвіт» (керівник І. М. Кошинська - презентація гурткової роботи на спеціальності «Початкова освіта» (англійська мова), побачили виступ агітбригади «Лідер» (керівник О. П. Литвин), що презентувала волонтерську діяльність студентів коледжу, побували на виставці художніх робіт, майстер-класах студентів та викладачів спеціальності «Образотворче мистецтво», ознайомилися з роботою бібліотеки та читальної зали. А завершився день зустріччю з адміністрацією закладу. Із вітальним словом до присутніх звернувся в.о. директора коледжу В. А. Ружицький, який познайомив присутніх із особливостями освітнього процесу та  перспективами розвитку навчального закладу. Студенти коледжу презентували присутнім свої таланти під час святкового концерту «Коледжанський розмай».

Від зустрічі задоволення отримали всі. У першу чергу, абітурієнти та їх рідні — вони мали змогу поспілкуватися з адміністрацією, студентами, викладачами і отримати інформацію, яка їх цікавила, а коледж ˗ надію на те, що наступного навчального року студентські лави поповняться освіченою, обдарованою молоддю, котра мріє працювати на освітянській ниві.

 DSC6268      DSC6269      DSC6271
     
 DSC6278      DSC6289      DSC6301
     
 DSC6304      DSC6313